بازار آب پرتقال در آمریکا سکه شد

به گزارش وبلاگ تنهایی، با افزایش تقاضای مردم آمریکا برای آب پرتقال به منظور تقویت سیستم ایمنی بدنشان، قیمت این محصول سال جاری به میزان چشمگیری افزایش پیدا نموده است.

بازار آب پرتقال در آمریکا سکه شد

به گزارش وبلاگ تنهایی، بهای معاملات بازار نیویورک در سال 2020 حدود 27 درصد رشد نموده است و روز دوشنبه به بالاترین حد در بیش از یک سال اخیر رسید. دپارتمان مرکبات فلوریدا با اشاره به آمار شرکت نیلسن بیان کرد که خرده فروشی آمریکا در مدت چهار هفته منتهی به 11 آوریل، 46 درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد کرد و به 44 میلیون گالن رسید که بیشترین میزان از ژانویه سال 2015 بود.

در سراسر دنیا مردم به مصرف محصولاتی روی آورده اند که تصور می نمایند به تقویت سیستم ایمنی بدن آنها و حفظ سلامتی شان در بحبوحه شیوع ویروس کرونا یاری می نماید. مرکبات هم به دلیل این که سرشار از ویتامین سی هستند، پرتقاضا شده اند. در آسیا مصرف نمایندگان به درمانهای سنتی روی آورده اند و سیر سیاه در ویتنام پرتقاضا شده است و در اندونزی مردم در حال خرید یک داروی ساخته شده از مواد طبیعی به نام جامو هستند.

افزایش تقاضا برای آب پرتقال طبیعی در شرایطی روی داده که آب و هوای نامساعد به محصول میوه برزیل که بزرگترین تولیدنماینده دنیا است، لطمه زده است.

افزایش چشمگیر تقاضا برای آب پرتقال روندی که طی سالهای اخیر مشاهده شده بود را معکوس نموده است. تقاضا برای آب پرتقال در چند دهه گذشته به دلیل این که مصرف نمایندگان از مصرف نوشیدنیهای قندی خودداری می کردند، کاهش پیدا نموده بود.

بر اساس گزارش بلومبرگ، بهای معاملات آب پرتقال برای تحویل در ژوییه در بازار نیویورک روز دوشنبه 2.7 درصد رشد کرد و به یک دلار و 269 سنت در هر پوند رسید که بالاترین بهای این معاملات از مارس سال 2019 بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "بازار آب پرتقال در آمریکا سکه شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازار آب پرتقال در آمریکا سکه شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید