آزمایش کرونای 5 تا 9 نفر از کادر فنی و بازیکنان مثبت است

به گزارش وبلاگ تنهایی، پزشک تیم گل گهر سیرجان توضیحاتی در مورد افراد مبتلا به کرونا در این تیم ارائه کرد.

آزمایش کرونای 5 تا 9 نفر از کادر فنی و بازیکنان مثبت است

به گزارش وبلاگ تنهایی به نقل از فارس، محمدعلی زارع در خصوص مثبت اعلام شدن آزمایش کرونای چند بازیکن تیم گل گهر سیرجان اظهار کرد: در آنالیز هایی که انجام دادیم تیم را در 3 مرحله ارزیابی کردیم. زمانی که پروتکل به ما ابلاغ شد، طبق آن از بازیکنان آزمایش PCR گرفتیم. کمتر از 24 ساعت جواب ها را جمع آوری کردیم. متاسفانه تعدادی تک رقمی از مجموعه بازیکنان و کادر فنی مثبت هستند. تعداد آنها قطعاً کمتر از 10 تا است و مدیرعامل باشگاه اعلام نموده است که در این مورد یک بیانیه رسمی صادر می کنیم.

پزشک گل گهر در خصوص اینکه اگر این تعداد بیشتر از 5 نفر باشد، اجازه بازی به تیم نمی دهند گفت: علاوه بر پروتکل، سلامتی بازیکنان برای ما مهم ترین مسئله است. برای این آزمایش به چند آزمایشگاه مورد تایید وزارت بهداشت مراجعه کردیم. کیت ها قیمت های متفاوت از حدود 200 هزار تا 800 هزار تومان دارند که ما از بهترین و گران ترین کیت و بهترین آزمایشگاه استفاده کردیم. هزینه زیادی به ما تحمیل شد. کسانی که مثبت اعلام شوند قطعاً مثبت هستند، یعنی درصد خطای آنها نزدیک به صفر است. البته منفی کاذب آن کم نیست و ممکن است 10 تا 25 درصد باشد که مجدداً آنها را ارزیابی می کنیم.

زارع ادامه داد: طبق پروتکل اقدام کردیم. از دیشب که تعداد مثبت ها به ما اعلام شد و اسامی آنها به دست ما رسید، تیم را به قرنطینه بردیم. اکنون در تهران هستیم. تعداد مثبت ها از 5 نفر بیشتر و کمتر از 9 نفر است. آنها را با تمهیدات و آموزش های لازم قرنطینه کردیم. من و مجید جلالی به صورت حضوری و تک به تک با آنها صحبت و شرایط و امکانات را برایشان فراهم کردیم. کلیه ورود و خروج به این مجموعه کاملاً ممنوع است. آنها تحت نظر ما هستند تا فرایند دو هفته ای طی گردد و آزمایش مجدد صورت بگیرد.

پزشک گل گهر در خصوص بقیه نفرات تیم عنوان نمود: به رغم اینکه ممکن بود مجاز به انجام تمرین باشیم تصمیم بر این شد تمرینات را معلق کنیم. به سایر نفرات تیم خارج از محدوده افراد مثبت شده اسکان دادیم که با ما در تعامل و تماس هستند. آنها را کنترل می کنیم تا در اولین فرصت که به ما مجوز تمرین داده گردد، هفته آینده قطعاً و دوباره کل تیم را مورد ارزیابی قرار می دهیم و دو هفته آینده دوباره مثبت ها را ارزیابی می کنیم.

منبع: همشهری آنلاین

به "آزمایش کرونای 5 تا 9 نفر از کادر فنی و بازیکنان مثبت است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آزمایش کرونای 5 تا 9 نفر از کادر فنی و بازیکنان مثبت است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید